Aktywny udział w pracach Sieci dostępności cyfrowej


Działasz w zakresie zapewnienia dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych? Jesteś ekspertem w tym zakresie, a może wspierasz podmioty publiczne przy wdrażaniu dostępności cyfrowej?

Miej wpływ na dostępność cyfrową!

Dołącz do sieci dostępności cyfrowej!

W ramach sieci dostępności cyfrowej będziemy co miesiąc — w latach 2024-2028 — organizować spotkania eksperckie. Dwa z nich każdego roku będą stacjonarne. Jeśli nie mieszkasz w Warszawie, zapewnimy zwrot kosztów dojazdu oraz zapewnimy zakwaterowanie i wyżywienie.

Jeśli chcesz mieć wpływ na tworzenie nowych rozwiązań na rzecz dostępności cyfrowej i aktywnie uczestniczyć w pracach sieci, dołącz do nas!

Jak dołączyć?

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wyślij na adres dostepnosc.cyfrowa@cyfra.gov.pl

Zgłoszenie wyślij do 10 maja. Pierwsze spotkanie chcemy zorganizować pod koniec czerwca.

Co dalej?

Zweryfikujemy nadesłane zgłoszenia i skontaktujemy się z wybranymi osobami. Listę uczestników sieci dostępności cyfrowej opublikujemy na stronach Ministerstwa Cyfryzacji.

Informacje dodatkowe

Projekt Sieć dostępności cyfrowej – wsparcie systemowego wdrażania dostępności cyfrowej w podmiotach publicznych finansowany ze środków europejskich w ramach działania FERS 03.02 Dostępność cyfrowa, priorytet FERS.03.00 realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji w latach 2024-2028.

Zapoznaj się z fiszką projektu (pdf).

Źródło: https://www.gov.pl/web/dostepnosc-cyfrowa/zapraszamy-do-udzialu-w-pracach-sieci-dostepnosci-cyfrowej